Ing. Šárka Pinkrová, DiS.

Šárka Pinkrová Pocházím ze Západních Čech a celé dětství jsem prožila v malém městě Lázně Kynžvart. Po vystudování Vysoké školy ekonomické jsem se přestěhovala do Jindřichova Hradce. Zde jsem pracovala v marketingu pro místní firmu, následně na Městském úřadě na odboru kanceláře starosty a na odboru rozvoje, kde jsem se věnovala problematice dotací a řízení Mikroregionu Jindřichohradecko.

Před třemi lety jsme se rozhodli přesídlit do Prahy. Hledali jsme vesnici blízko Prahy, která by splňovala naše požadavky – lokace na západ od Prahy, dobrá dopravní dostupnost, škola a školka v obci s dostatečnou kapacitou, mladé a perspektivní vedení obce. Všechny tyto parametry jsem sledovala asi u pěti obcí v okrese Praha – západ. „Vyhrála Chýně“, a to především díky projektům věnujícím se rozšiřování školky, stavby nové školy a množstvím čerpaných dotačních titulů. Z vlastní zkušenosti z řízení Mikroregionu jsem věděla, že v malých obcích je fungující starosta a zastupitelstvo spíše výjimkou. I proto jsem se rozhodla stát se členem sdružení ESO, jehož lídrem je současná paní starostka, a podpořit ji v dalších volbách.

Pracuji v logistické firmě, jsem vdaná a mám tři děti. V současnosti čerpám rodičovskou dovolenou. Mým největším koníčkem je sport, několik let jsem se věnovala házené, florbalu a badmintonu. Dnes, i díky dětem, je mým největším zájmem orientační běh, kterému se věnuje celá naše rodina. Díky narození třetího syna se mi splnil jeden ze snů a to být instruktorkou cvičení. Po Chýni mě můžete vidět při cvičení s maminkami a jejich malými dětmi v kočárcích – ve Višňovce nebo na cyklostezce. Od příštího školního roku bych ráda rozšířila nabídku cvičení ještě o dětskou kategorii, především děti předškolního věku.


Zpět na přehled všech kandidátů