Mgr. Anna Chvojková

Mgr. Anna Chvojková

37 let, bez politické příslušnosti, starostka obce Chýně

Profesí projektová manažerka pro oblast lidských zdrojů a evropských dotací. V Chýni žije od roku 2009, o dění v obci se zajímala od prvopočátku po nastěhování. Zpracovala demografickou studii obce a byla členkou Výboru pro výstavbu nové školy. V současné době pracuje na pozici starostky obce Chýně. Je vdaná a má dvě děti. Nejraději relaxuje u kreativní tvorby (šití, pečení, hraní s dětmi), při práci na zahradě a při sportu.

Životopis

Více ...

 

Dr. rer. nat. Lukáš Palatinus

Dr. rer. nat. Lukáš Palatinus

41 let, bez politické příslušnosti, vědecký pracovník

Pracuje na Fyzikálním ústavu Akademie věd ČR, kde se věnuje fyzice pevných látek. V Chýni žije od roku 2009, bydlí na Hlavní ulici. Je zastupitelem a předsedou finančního výboru. Mezi jeho koníčky patří sport (kolo, squash), astronomie, a když čas dovolí, vysokohorská turistika. Je ženatý a má tři děti.

Více ...

 

Mgr. Miroslav Sága, MBA

Mgr. Miroslav Sága, MBA

46 let, bez politické příslušnosti, manažer

Žije v Chýni - Hájích od roku 2006. Celou kariéru působí v manažerských pozicích v bankách a pojišťovnách. Poslední čtyři roky je i neuvolněným zastupitelem za ESO Chýně a členem finančního výboru. Zajímá se o historii Chýně, s jeho články se můžete pravidelně setkávat v Chýňském zpravodaji. Už sedm let pro zájemce organizuje společně s Ondřejem Jelínkem Chýňskou padesátku - komentované zimní historicko-vlastivědné pochody se zajímavostmi o Chýni.

Více ...

 

Marcela Czerwinski

Marcela Czerwinski

44 let, bez politické příslušnosti, asistentka ředitele podpory prodejen DATART

V Chýni žije 9 let, ve staré části obce v ulici Za Školou. Po ukončení studia na Střední ekonomické škole začala pracovat pro společnost DATART, a to na pozici podpory pro 40 prodejen po celé ČR. V této pozici pracuje již 24 let. Je vdaná a má 2 děti. Ráda se angažuje ve spolkovém životě obce. Chce se podílet na dalším rozvoji zlepšení života v obci Chýně. Mezi její zájmy patří rodina, společenský život v obci, focení.

Více ...

 

Ing. Jindřich Krátký

Ing. Jindřich Krátký

37 let, bez politické příslušnosti, programátor

Žije v Chýni od roku 2012. Pracuje jako OSVČ programátor v oblasti datové analýzy. Je ženatý, má dvě děti a psa, kterým se vedle lyžování, turistiky a jízdy na motorce rád ve volném čase věnuje.

Více ...

 

Mgr. Veronika Brunhofer

Mgr. Veronika Brunhofer

37 let, bez politické příslušnosti, právnička

Žije v Chýni od roku 2013, ve staré obci v ulici Spojová. V letech 2015-2016 působila jako právní zástupce obce Chýně, do ledna 2017 byla členkou přestupkové komise obce. Od roku 2016 pracuje jako právnička na Ministerstvu pro místní rozvoj, v odboru legislativně právním, se specializací na stavební právo. Je vdaná a má 2 děti. Mezi její koníčky patří, kromě dětí, cestování, četba knih, sport (lyže, brusle).

Více ...

 

Ing. Zdeněk Vajnlich

Ing. Zdeněk Vajnlich

37 let, bez politické příslušnosti, ekonom

Od roku 2016 žije ve staré Chýni. Pracuje jako daňový konzultant v oblasti mezinárodní problematiky daně z přidané hodnoty (DPH). Je ženatý a má 3 děti. Rád cestuje a volný čas věnuje dětem a sportu (volejbal, tenis, lyže).

Více ...

 

Kryštof Jelínek

Kryštof Jelínek

19 let, bez politické příslušnosti, učitel odborného výcviku

Od narození žije ve staré Chýni. Baví ho práce s lidmi, od tohoto roku začal pracovat ve Střední průmyslové škole dopravní na pozici učitel odborného výcviku elektro.

Více ...

 

Mgr. Dagmar Musilová

Mgr. Dagmar Musilová

65 let, bez politické příslušnosti, právník, t.č. v důchodu

V Chýni žije od roku 2003, většinu profesní kariéry pracovala v oblasti pracovního a správního práva, jako tajemnice OÚ Chýně působila 10 let.

Více ...

 

kpt. Bc. Jan Pistorius

kpt. Bc. Jan Pistorius

45 let, bez politické příslušnosti, vrchní komisař Ochranné služby Policie České republiky

Žije v Chýni na Vyhlídce od roku 2014. Pracuje jako vrchní komisař Ochranné služby Policie České republiky. Je ženatý a má dvě dcery.

Více ...

 

Ing. Tomáš Beňa

Ing. Tomáš Beňa

50 let, bez politické příslušnosti, strojní inženýr

Žije v Chýni - Hájích od roku 2006. V současnosti pracuje jako vedoucí provozního oddělení na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy. Je ženatý a má dvě děti.

Více...

 

Mgr. Zdeněk Kleisner

Mgr. Zdeněk Kleisner

33 let, bez politické příslušnosti, zástupce ředitelky ZŠ

V Chýni žije od roku 2017, bydlí v ulici Ecksteinova. V současnosti pracuje jako zástupce ředitelky na základní škole v Kladně. Je ženatý a má dvě děti. Mezi jeho koníčky patří cestování, sport (kolo, turistika).

Více ...

 

Ing. Šárka Pinkrová, DiS.

Ing. Šárka Pinkrová, DiS.

35 let, bez politické příslušnosti, v současnosti na rodičovské dovolené

V Chýni - Hájích žije od roku 2015. V současnosti je na rodičovské dovolené věnující se outdoor fitness pro maminky s malými dětmi. V minulosti pracovala na Oddělení Regionální rozvoje Městského úřadu v Jindřichově Hradci jako projektový manažer pro dotační projekty a byla tajemnicí Mikroregionu Jindřichohradecko. Je vdaná a má 3 děti. Mezi její koníčky patří především aktivity s dětmi, sport (orientační běh, outdoor cvičení s vlastní vahou, badminton, cyklistika) a pobyt v přírodě.

Více...

 

Josef Chyba

Josef Chyba

85 let, bez politické příslušnosti, t.č. v důchodu

Narodil se v Chýni roku 1933. Je ženatý, má dvě děti, 5 vnoučat a jedno pravnouče. Vyučen v Praze v oboru kadeřník, holič, vlásenkář. Od roku 1952 pracoval 15 let ve firmě Praga Hostivice. Od roku 1968 do roku 1995 působil v Armádě České republiky. Může nabídnout svou 8mi letou zkušenost s funkcí zastupitele obce Chýně. V současné době zastává pozici ředitele OPS Strahovský rybník. Mezi jeho zájmy patří rybaření a péče o Strahovský rybník, zahrada a rodina.

Více...

 

Petr Procházka

Petr Procházka

45 let, bez politické příslušnosti, OSVČ

V Chýni žije od narození. V současné době provozuje společnosti Parkoviště u letiště a Moštárnu v Chýni. V minulosti pracoval ve firmě FIC s.r.o. jako vedoucí směny. Je ženatý a má 2 děti. Mezi jeho zájmy patří cestování, turistika, zahrada a rodina.

Více...