Kdo jsme

Jsme místní politické uskupení – sdružení nezávislých kandidátů, založené v roce 2014. Komunální volby jsme v tomto roce s celkovým ziskem 2100 hlasů vyhráli (detail viz server volby.cz) a získali pozici starostky. Tu vykonává Mgr. Anna Chvojková, která je lídrem naší kandidátky i pro letošní komunální volby. Program, se kterým jsme v roce 2014 oslovili nejvíce voličů, jsme dokázali z cca 90% splnit. Naše plány na další čtyři roky jsme sestavili s maximální odpovědností tak, abychom se i v roce 2022 mohli pochlubit podobným či ještě lepším výsledkem.

Náš tým jsme s výjimkou tří stávajících zastupitelů obměnili a doplnili na nový počet 15 členů. Nikdo z nás není na politice existenčně závislý. Účast ve volbách a práci v zastupitelstvu chápeme jako aktivní cestu k tomu, aby Chýně byla moderní prosperující obcí 21. století. Pozici zastupitele i starosty bereme jako službu obyvatelům. Naším společným cílem je naplnění volebního programu ESO.

Při správě obce se vždy snažíme o maximální efektivitu i komplexní posouzení všech v úvahu připadajících variant. Neřešíme pouze akutní potřeby, ale vždy bereme v potaz i další předpokládaný vývoj a požadavky v dlouhodobějším horizontu. Naší prioritou je rovněž maximální informovanost, otevřenost a transparentnost veškerých jednání.

Proč nás volit

8 důvodů proč volit ESO

  1. Máme zkušenosti (19.7.2018)
  2. Splnili jsme cíle z 2014 (7.8.2018)
  3. Dořešili jsme letité problémy (21.8.2018)
  4. Umíme získat dotace
  5. Víme, co Chýně potřebuje
  6. Nabízíme komplexní program
  7. Jsme dobrý tým
  8. Máme skvělého lídra

 

Archiv stranek eso-chyne.cz 2014