kpt. Bc. Jan Pistorius

Jan Pistorius Narodil jsem se v Plzni a tam jsem i po základní vojenské službě nastoupil na místní oddělení jako řadový policista. Pak jsem si na tři roky odskočil k městské policii, na pozici velitele obvodního oddělení. V roce 1998 jsem se vrátil zpět k Policii ČR, tentokrát na místní oddělení v Praze 4 na Lhotce. Po deseti letech služby jsem využil možnost jít dál a úspěšně absolvoval přijímací řízení k Ochranné službě Policie ČR, kde pracuji dosud.

S manželkou jsme hledali bydlení v blízkosti Prahy, ideálně směrem na Plzeň. Tak jsme se dostali do Chýně, kde bydlíme od roku 2012. Velmi se nám zde líbí, je to skvělé místo i pro naše dvě dcery. Pokud zrovna nejsem v práci nebo doma se svou rodinou, můžete mě nejčastěji potkat na vyjížďce na motorce nebo na procházce s naším chlupatcem.

Do dění v obci jsem se poprvé aktivně zapojil, když jsem s paní starostkou Annou Chvojkovou konzultoval některé kroky při její snaze ukončit ilegální navážení na Chrášťanskou skládku. Potom mě paní starostka spolu s kolegy Lukášem Palatinusem a Miroslavem Ságou oslovili s prosbou, jestli bych jim se svými zkušenostmi policisty nepomohl při přípravě a spuštění obecní policie v Chýni. Rád jsem jim vyhověl. A protože se mi líbí, jakým směrem zastupitelé ESO naši obec směřují, rozhodl jsem se sdružení ESO Chýně aktivně podpořit svým členstvím.


Zpět na přehled všech kandidátů