Kryštof Jelínek

Kryštof Jelínek Narodil jsem se v Chýni v roce 1999 a prožil jsem v ní všechny změny, kterými za poslední roky prošla. Rozvoj Chýně jsem prožíval o to intenzivněji, že jsem měl možnost vše sledovat i z pohledu mého otce Ondřeje Jelínka, bývalého dlouholetého aktivního zastupitele, se kterým jsem často o aktuálním dění v obci diskutoval. Vnímám pozitivní změny, které nastaly od roku 2014, kdy se paní Anna Chvojková stala starostkou. Přál bych si, aby rozvoj naší obce pokračoval pod jejím vedením i v dalším období. Proto jsem se rozhodl navázat na práci svého otce, vstoupit aktivně do dění v obci a podpořit práci sdružení ESO Chýně. Pevně věřím, že společně dokážeme v dalším období život v Chýni opět posunout dopředu.

Letos jsem úspěšně dokončil studium na SPS Dopravní, a.s., obor elektrotechnika a od září mě čeká první školní rok v roli učitele odborného výcviku. Své znalosti budu dále rozšiřovat dálkovým studiem a rád bych je uplatnil i při plánování dopravy v obci.

Ve volném čase velice rád jezdím v okolí Chýně na kole, běhám a využívám workoutové hřiště ve Višňovce. Této oblasti bych se proto také chtěl věnovat a budu se snažit, aby míst pro aktivní využití volného času bylo v Chýni více. Podle mého názoru je pohyb velice důležitý jak pro mládež, tak pro dospělé.


Zpět na přehled všech kandidátů