Mgr. Veronika Brunhofer

Veronika Brunhofer Pocházím ze severomoravského města Nový Jičín. Vždy mě to táhlo do „velkoměsta“, proto jsem ještě při studiích práv na vysoké škole začala pracovat v advokátní kanceláři v Praze. Naprosto okouzlena pražským městským životem jsem si myslela, že mi nic k životu nemůže chybět. To se změnilo po narození dětí, kdy jsme společně s manželem začali hledat naši „cestu z města“. Mou jedinou podmínkou bylo, abych to měla blízko na metro, protože svého života v „downtownu“:), jak říká můj manžel, jsem se nechtěla úplně vzdát. Vzhledem k tomu, že manžel pracuje na letišti, byl pro nás okres Praha-západ jasnou volbou.

V roce 2011 jsme objevili ideální stavební pozemek v Chýni ve staré obci a během pár hodin jsme se museli rozhodnout. Intuice nás naštěstí nezklamala a my jsme velmi záhy poznali, do jak příjemné lokality v blízkosti velkoměsta, plné přátelských lidí, se budeme stěhovat. Brzy jsme se zapojili do dění v obci a mimo jiné jsme chodili na veřejná zasedání zastupitelstva. V té době se řešil aktuální problém týkající se kapacity školky a školy. Už tam mě svým aktivním a jasným vystupováním zaujala nynější starostka Anna Chvojková, která tehdy ještě z pozice běžného občana vystoupila s demografickou studií a s jasnou vizí, jak to v Chýni bude během pár let vypadat a na co je potřeba se připravit. Z toho důvodu jsme se rozhodli tým ESO Chýně aktivně podpořit již ve volbách do obecního zastupitelstva před 4 lety. Líbil se nám přístup této party lidí k dění v obci, jejich jasné a realistické plány a ochota pustit se do práce s plným nasazením. Sama jsem se do práce pro obec také zapojila, když jsem v letech 2015-2016 působila jako právní zástupkyně obce.

I letos jsem se rozhodla sdružení nezávislých kandidátů ESO Chýně v čele se současnou starostkou Annou Chvojkovou podpořit v nadcházejících komunálních volbách, a to jako jeden z kandidujících členů. Během předchozího volebního období se zcela jasně ukázalo, kdo má v naší obci „tah na branku“. Proto bych byla moc ráda, aby všechny dosavadní i ty budoucí projekty byly úspěšně dokončeny i v následujícím volebním období pod vedením současné starostky.


Zpět na přehled všech kandidátů