Naše heslo pro letošní volby zní Zvolte opět správnou kartu!

volební heslo ESO Navazujeme tím na naše heslo z roku 2014 - Vsaďte na správnou kartu. Před čtyřmi lety jsme jako nově vzniklé sdružení mohli být vnímáni jako trochu nejistá sázka. Díky důvěře našich voličů jsme v uplynulém volebním období dostali šanci předvést naše schopnosti a odhodlání řešit problémy, které správa takto dynamicky rostoucí obce představuje. Pracovali jsme celé čtyři roky naplno a náš program z roku 2014 jsme dokázali splnit z více než 90%. K tomu nám pomohl i fakt, že jsme byli v dosavadní historii obce jednoznačně nejúspěšnější při získávání dotací - získali jsme pro Chýni téměř 250 000 000 Kč!

Současně jsme při práci pro naši obec nasbírali další cenné zkušenosti. I s využitím zpětné vazby od vás a také díky rozšíření týmu ESO o nové členy, máme dobrou představu o tom, na co je potřeba se v dalším období zaměřit. Stejně jako v roce 2014 jsme i nyní plni odhodlání a energie pokračovat na dalším rozvoji a zlepšení služeb obce a splnit cíle představené v našem programu. Velkou část témat či projektů uvedených v našem programu máme již rozpracovaných, což posiluje naši důvěru v to, že pokud od vás dostaneme ve volbách dostatečně silný mandát i pro další období, zvládneme je úspěšně dokončit.

To jsou tedy naše důvody, proč sebevědomě tvrdíme, že ESO Chýně je ta "správná karta" a stejně jako ve 2014 Vás "opět" žádáme o vaši důvěru a mandát pro pokračování v úspěšně započaté práci. Každý hlas se počítá a budeme rádi, když nám svoji podporu vyjádříte volbou našeho sdružení a umožníte nám tak v naší činnosti ve prospěch obce pokračovat.